Zobacz jak możemy poprawić wizerunek Twojego mieszkania - zdjęcia PRZED i PO przygotowaniu wnętrz do sprzedaży:
FINALIZUJEMY
Sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy. Pomagamy przepisać liczniki i pilnujemy dopełnienia formalności w urzędach.
 
Akt przeniesienia prawa własności nieruchomości musisz podpisać osobiście. To jedyna kwestia, w której nie możemy Cię wyręczyć :)
 

 

Jesteśmy butikowym biurem nieruchomości. Specjalizujemy się w sprzedaży i w poszukiwaniach mieszkań z rynku wtórnego na terenie Krakowa. Działamy nieszablonowo, z pełnym zaangażowaniem, w oparciu o wieloletnie doświadczenia w sprzedaży i marketingu.

 

Chcesz sprzedać mieszkanie? Zastanawiasz się od czego zacząć?

 

To łatwe:

 

* zweryfikuj co i za ile oferują konkurencyjni sprzedający

* sprawdź stan prawny swojej nieruchomości. Nie w każdej sytuacji sprzedaż Twojego mieszkania będzie opłacalna, a w niektórych wręcz niemożliwa

* zgromadź i uporządkuj wszystkie niezbędne dokumenty, o które poprosi Cię kupujący lub notariusz

* przyjrzyj się krytycznie swojemu mieszkaniu i zakasaj rękawy: wymień przepalone żarówki i cieknące uszczelki, nasmaruj skrzypiące zawiasy, dokręć obluzowany kontakt i uchwyty szafek, wyrównaj fronty drzwiczek, pochowaj prywatne drobiazgi, odgrać mieszkanie, posprzątaj dokładnie - standard "przed świętami" to absolutny must have! Uzupełnij ubytki i odśwież przybrudzone ściany, umyj okna i zawieś czyste, wyprasowane firanki - Twój "produkt" na półce z mieszkaniami ma przecież zachwycić kupujących!

* zrób dobre, jasne zdjęcia pokazujące zalety Twojego mieszkania

* przygotuj je zgodnie z formatami wymaganymi przez portale nieruchomościowe

* opracuj interesujący opis mieszkania zawierający wszystkie techniczne detale, które filtrują kupujący i spraw, by spośród wielu innych, zachęcił ich do obejrzenia właśnie Twojego mieszkania

* ustal gdzie najlepiej będzie opublikować Twoją ofertę, ile to kosztuje i opracuj strategię promocyjną w założonym budżecie. Przecież nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie utonęło w morzu innych!

* przygotuj się psychicznie na dziesiątki nawet najbardziej niedorzecznych pytań oraz czasowo - na prezentacje w różnych godzinach. Część kupujących dysponuje czasem tylko do południa, inni - tylko po pracy lub późnymi wieczorami, a jeszcze inni będą chcieli obejrzeć Twoje mieszkanie w weekendy

 

HURRAA!!! Znalazłeś zainteresowanego zakupem? Połowa drogi za Tobą! zostają Ci jeszcze tylko:

 

* negocjacje cenowe - dobrze się przygotuj - tu nie bierze się jeńców!

* załatwienie formalności u notariusza

* nerwowe oczekiwanie na płatność

* przekazanie mieszkania i prawidłowe sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego

* przepisanie mediów

* dopięcie niezbędnych formalności w urzędach

 

i gotowe :) dałeś radę!

 

 

a teraz.... pomyśl ile świetnych rzeczy, które lubisz, ominęło Cię w tym czasie???

 

Na szczęście niczego nie musisz tracić - zadzwoń lub napisz.

To najszybsze i najprostsze rozwiązanie.

Rób to, co kochasz, a resztą zajmiemy się my.

SPRZEDAJEMY

Przeprowadzamy prezentacje oraz cierpliwie odpowiadamy na wszelkie zapytania zainteresowanych nieruchomością. Potem w Twoim imieniu twardo negocjujemy z Kupującym i uzyskujemy najlepszą możliwą cenę. Służymy pomocą brokera kredytowego i kancelarii notarialnych.
POZNAJEMY I ANALIZUJEMY
Spotykamy się w Twojej nieruchomości, żeby poznać ją i Twoje potrzeby. Na podstawie danych rynkowych określamy zalety i słabsze strony mieszkania. Wykonujemy pomiary, czasem robocze fotografie i oceniamy jego stan techniczny. Po wizycie, już w biurze, analizujemy podobne transakcje sfinalizowane na lokalnym rynku. Weryfikujemy stan prawny lokalu. Następnie zdobywamy niezbędne zaświadczenia i dokumenty.

KONTAKT

REALIZACJE

OFERTA

O NAS

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

kontakt@uxhome.pl

E-MAIL

+48 539-434-530

TEL

ADRES

ul. Marchołta 47/17

31-416 Kraków

KONTAKT

REALIZACJE

Created with WebWave CMS

O NAS

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

PRZYGOTOWUJEMY

Wykonujemy niezbędne prace porządkowo - remontowe i nadajemy spójności wnętrzom. Robimy sesję zdjęciową Twojemu mieszkaniu. W kolejnych krokach przygotowujemy jego szczegółowy opis i konstruujemy zachęcającą ofertę. Dobieramy odpowiednie techniki marketingowe i wykonujemy materiały reklamowe.